Який холодильник обрати? Вбудований холодильник чи окремий?


Холодильник – базова річ, яка потрібна на кожній кухні. Розглянемо параметри, які необхідно врахувати при плануванні розміщення. 

  1. Потрібно оцінити, який за об’ємом холодильник вам потрібен? На це впливає кількість людей в родині, а також, з якою частотою ви робите покупки продуктів, як наприклад, ви  робите одноразову закупку на тиждень на сім’ю з чотирьох людей  і ви вже розумієте, який холодильник за габаритами вам зручніший.

2. Вбудований холодильник чи окремий? В цьому питанні естетика бореться з практичністю. Основна перевага вбудованого холодильника – можливість закривання меблевими фасадами. Він не виглядає, як окремий елемент на кухні. Мінусом такого холодильника є те, що він дорожчий та трохи менший за корисним об’ємом за аналогічний відокремлений холодильник. Звичайно, ми як меблярі, надаємо перевагу естетичній стороні, але втілимо в життя і ваші практичні потреби)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Лайфхак для вбудованих холодильників, якщо є бажання придбати двохдверний холодильник, на прикладі наших клієнтів у м.Києві.

Двохдверний холодильник великий за об’ємом і зручний у користуванні, дозволяє економити час на періодичності закупок, але вартість двохдверного холодильника досить висока. У цьому випадку можна просто встановити два вбудованих холодильника поруч, що дозволить значно зекономити. Одні наші замовники обрали холодильники від різних виробників, мотивуючи, якщо одному з холодильників потрібен буде ремонт чи гарантійне обслуговування, вони не залишаться зовсім без холодильника на час ремонту.

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Якщо простір для розташування холодильника обмежений і його зручно розмістити, наприклад, впритул до стіни, у такому випадку рекомендуємо розглянути холодильник з функцією “нульового зазору”

Це можливість розмістити холодильник впритул до стіни та відкривати двері на 90°, завдяки чому всі ящики відчиняються легко і без перешкод.

4. Найголовніше, що потрібно врахувати при проектуванні відокремленого холодильника, – це технологічні зазори по периметру холодильника. Ці параметри вказані в інструкції до експлуатації виробу. Чому це важливо? В сучасних холодильниках решітки для відводу тепла можуть бути встановлені не тільки традиційно ззаду холодильника, але й по боках. Клієнти зазвичай хочуть розмістити холодильник в ніші або в рівень з фасадами кухні, тому в кожному випадку треба враховувати необхідні технічні зазори для відводу теплого повітря.

 

Коментарі відключено.