Інтер’єр для лінивих


Інтер’єр для лінивих або що треба знати для створення практичної кухні, яку легко прибирати

Якщо у вас зовсім мало часу на прибирання, або не має бажання витрачати вихідний день на це – тоді рекомендації від спеціалістів майстерні меблів INSIDE для вас!

В основному, мова піде про інтер’єр кухні, але для інших кімнат вашої домівки ці поради будуть теж актуальними.

Порада 1: Усі поверхні мають бути максимально рівними – мінімум щілин і технічних з’єднань з фасками. Фасади без фрезерування та без ручок, гладкі текстури (глянець – в ідеалі). Краще фасади не дрібнити – робити великими. І відкрити зручно одним рухом, і виглядають стильно та сучасно.

Якщо дозволяє бюджет – оберіть стільницю з каменю. Але і ламіновані стільниці ми з’єднуємо у «замок», і поверхня залишається гладенькою, навіть на стику.

На стіні в робочій зоні – плитка великого розміру, щоб було мінімум з’єднань, або стінова панель з того ж матеріалу, що і стільниця.

Зверніть увагу на те, що сушка для посуду має бути з піддонами, знімаються, і які легко мити. А фурнітура у висувних ящиках – прихована (у неї не попадає сміття).

Найбільша площа – це площа підлоги. Тому використовуйте покриття без фаски, безшовну плитку. Лінолеум – відмінне рішення з точки зору прибирання, але не дуже екологічне.

Порада 2: Ідеальний колір підлоги і інших значущих поверхонь – середньо-сірий.

Велика частина бруду в наших будинках саме середньо-сірого відтінку. Тому, вибираючи поверхні такого кольору ми створюємо ілюзію чистоти – пилу не видно J

Крім того, сірий колір візуально збільшує приміщення, і прекрасно комбінується із будь-якими іншими кольорами.

Порада 3: Відмовитися від килимів. Вони дуже сильно збирають бруд.

Усім відомо, але все-ж J

Порада 4: Стіни. На стінах – або фарба із додаванням воску, або фарба з глянсовістю. Тоді стіни будуть чудово чиститися, особливо меламіновою губкою.

Невеличка додаткова порада щодо стін. Якщо квартира у новобудові – краще брати шпалери під фарбування. Бо будинок буде давати усадку протягом декількох років, і просто фарба на стінах з великою ймовірністю, потріскається.

Також можна взяти шпалери із невеликим рябеньким малюнком – вони теж дуже практичні.

Порада 5: Багато ремонтників обожнюють закарнізне підсвічування. Але ми рекомендуємо відмовитися від нього, так як у всіх тих щілинках обожнює збиратися пил, а стрибати по квартирі з пилососом навряд чи ваше улюблене заняття.

Порада 6: Весь декор – вазочки, тарілочки – під скло. Особливо на кухні! Із книжками радимо поступити так само. А ось від магнитиків на холодильнику бажано зовсім відмовитися. Вони додають візуального безладу на кухні. З часом ви перестаєте їх помічати, а ваші гості і так знають про те де ви подорожували – із соцмереж 😉

Та й взагалі – подумайте над вбудованим холодильником. Він трошки менший за звичайний, але ж виглядає на кухні ідеально!

Порада 7: Кухні та інші корпусні меблі робимо до стелі. Щоб залишався тільки мінімальний технічний зазор. По перше – це дуже практично. По друге – естетично. І по третє – ви отримуєте додаткові місця для зберігання, які ніколи не бувають зайвими.

Сподобалися наші поради? Експерти майстерні меблів INSIDE можуть відкрити ще багато таємниць! Усе для того, щоб ваші меблі були бездоганними!

Звертайтеся до нас:

за телефоном\вайбером +38 097 954 16 62,

Коментарі відключено.