Що робити із котлом і лічильником на кухні? Ховаємо комунікації безпечно: 5 правил


Потворніше відкритої газової труби в квартирі з свіженьким ремонтом може виглядати хіба що така ж труба з лічильником. Газова труба в вашій квартирі може красуватися прямо навпроти дивана, де ви плануєте відпочивати вечорами. А котел розміщуватися в самому центрі кухні, щоб ви щоразу натикалися на нього плечем, нарізаючи собі салат.

У мережі можна наткнутися на «геніальні ідеї», як «обіграти»газову трубу й інші комунікації, які виявилися не в тому місці, не в той час. Обклеїти їх шпалерами/пофарбувати в колір стін? Зробити шалений декупаж чи сюрреалістичний художній розпис?…

На ділі тема комунікацій, зокрема газової труби зовсім не смішна, враховуючи, що переносити її самовільно не можна, а необережне поводження може коштувати дорого.

Якісно і безпечно заховати комунікації, не порушуючи технічні норми, допоможуть меблярі! Організовуючи ремонт в своїй квартирі, вінничанка Наталя довірила цю справу меблевій студії INSIDE. Студія займається пошуком індивідуальних технічних рішень, спеціалізується на моделюванні та виготовленні корпусних меблів.

На робочій площі цієї кухні розмістився газовий котел, складний вузол комунікацій та лічильник, – розповідає менеджер меблевої студії Антоніна Басенко. – Ми зробили заводські вирізи під усі комунікації в корпусах кухонних шаф. Передбачили можливість швидко демонтувати в разі необхідності. Ми зберегли зручний огляд до показів лічильника і можливість регулювати роботу котла. Труби не псують вигляд кухні, вони заховані за фасадами і поруч з’явилося додаткове місце для зберігання.
Оптимальне рішення, яке пропонуємо нашим клієнтам – ховати труби функціональними корпусними шафками. Вирізи під комунікації рекомендуємо робити саме в заводських умовах, оскільки тільки так можна досягти високої якості порізки та крайкування деталей. Це особливо важливо, коли справа стосується водопровідних комунікацій. Заводська обробка матеріалів дає набагато більше шансів пережити аварійну ситуацію порівняно з ручною обробкою в цеху.

Про газові комунікації ви маєте знати:

1. Технічні норми забороняють закривати їх коробом наглухо. Трубу не можна ховати в штроби в стінах. У випадку витоку газ може накопичуватися там і спричинити вибух.

2. Зручний доступ до газових комунікацій треба зберегти. Це теж питання безпеки.

3. Перед тим, як ховати, трубу треба обов’язково пофарбувати, щоб запобігти корозії, та подовжити термін служби.

4. На газові труби не можна нічого навішувати, щоб не створювати додаткове навантаження.

5. Вирішення питань, які мають відношення до безпеки вашої сім’ї, довіряйте професіоналам.

Жити в красивому місці, де безпечно, але ніщо не дратує погляд – це дуже важливо. Ми переконані, такі деталі не можна залишати поза увагою. За грамотними технічними рішеннями звертайтеся до майстерні меблів INSIDE!

Тел\вайбер: 097 954 1662 менеджер Антоніна

Фейсбук: https:// facebook.com/Inside.org.ua

Інстаграм: @inside.org.ua.

Коментарі відключено.